Kúrenie vykurovacie technológie

Pozitívnymi informáciami o tepelných čerpadlách, sme zahrňovaní z každej strany. Inštaláciou týchto ćerpadiel vieme ušetriť až 60% nákladov spojených s vykurovaním domu a zabezpečením teplej úžitkovej vody.
Máte záujem o naše služby?
Kontaktujte nás!
Prosím vyplňte meno alebo firmu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Unikátne moderné technológie tepelných čerpadiel

Nami ponúkané tepelné čerpadlá vám poskytnú dokonalý systém pre ohrev vody a udržiavanie požadovanej teploty lacným, jednoduchým a ekologickým spôsobom - premenou tepla. A teraz výhodnejšie než kedykoľvek predtým.

Unikátne moderné technológie tepelných čerpadiel s CO2 sa totiž vďaka štátnej dotácii, ktorú rýchlo a pohodlne vybavíme za vás, môžu stať vašou každodennou realitou.

Naši inžinieri vám otvárajú bránu do sveta účinnej rekuperácie a tepelných čerpadiel. Práve s našimi modernými vykurovacími technológiami sa nepríjemné sprievodné znaky ako chlad či vlhko stávajú  minulosťou.

Ich montáž a prevádzka je úplne bez starostí. Prinášame totiž rýchly servis po celom Slovensku a kvalitnú inštaláciu rozvodov podlahového, stenového či stropného vykurovania.

Náš servisný CLOUD umožní pomocou mobilnej aplikácie údržbu vykurovacieho systému pohodlne aj diaľkovo, prípadne tiež diagnostikovať vzniknutú chybu systému. To prispeje k ešte väčšej úspore vášho času a peňazí.