Prvotriedny servis vody a kanalizácie

S Haton získate prvotriedny servis pre váš prítok i odtok... Voda je neoceniteľná, voda je neodmysliteľná súčasť našich domácností a našich životov. Preto je dôležité ju chrániť a starať sa o jej kvalitu.
Máte záujem o naše služby?
Kontaktujte nás!
Prosím vyplňte meno alebo firmu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.

My v Haton sa sústredíme práve na kvalitnú materiálnu stránku vodovodných a kanalizačných potrubí a ostatného vodárenského sortimentu.

A plne si uvedomujeme dôležitosť nielen prísunu vody, ale aj jej odtoku. Dnes už predsa takmer neexistuje budova, rodinný dom či byt bez potreby kvalitného rozvodu vody a kanalizácie.

Naša ponuka

Cielime na dôkladne realizovanú kanalizáciu – pretože tá je samozrejmým základom pre pokojný život bez príťaže v podobe pachov či zvukov. S vysokou profesionalitou pristupujeme k vnútornej kanalizácii ako aj k aplikovaniu kanalizačných prípojok a drenážnych rúr. Pretože vám chceme zabezpečiť vysokú kvalitu bývania.

Ponúkame bezkonkurenčné služby: expresne rýchlu montáž, využívanie najkvalitnejších potrubí, vodovodných prípojok a v rámci rozvodov prvotriednu kvalitu HT a PVC tvaroviek, Uponor tvaroviek, drenážnych rúr, tlakových hadíc a pod..

Zároveň poskytujeme výhodnú možnosť si celý vodovodný i kanalizačný systém u nás nielen premyslieť s našimi odborníkmi, ale aj naplánovať. A následne objednať presne podľa vašich potrieb a vzhľadom na vašu individuálnu spotrebu, okolie domova a technické parametre