Rekuperácia pre komerčné projekty

Za nami stojí viac ako 2000 projektov realizácie moderných a ekonomických systémov vetrania podľa platných technických a tepelných noriem a takmer 15 ročné skúsenosti v oblasti chladenia a vetrania.
Máte záujem o naše služby?
Kontaktujte nás!
Prosím vyplňte meno alebo firmu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Rekuperácia pre komerčné projekty pomocou, ktorej dosiahnete ideálnu úpravu teploty priestoru, filtrovanie prípadne zvlhčovanie.

Rekuperácia pre komerčné projekty nieje jedinou oblasťou, ktorej sa venujeme. Plne sústredíme aj na rekuperáciu pre bytové jednotky a rodinné domy  a zabezpečujeme ventiláciu,filtrovanie a kúrenie v priemyselných budovách a halách. A, samozrejme, s tým spojenú úsporu prevádzkových nákladov a riešenie problému veľkých energetických strát. Spájame moderné technológie a dodávame komplexný proces navrhovaný presne na požiadavky prevádzky.

Naše výsledky hovoria za všetko

montaz rekuperacie

Za ostatné roky sme zrealizovali projekty vzduchotechniky  v nákupných centrách, v niekoľkých nemocniciach, poliklinikách, hoteloch, fajčiarskych priestoroch reštaurácií či v chemických výrobniach.

Komerčný trh sa v súčasnosti potýka s problémom čistého a zdravého vzduchu a otázkou energetických strát vo svojich priestoroch. Nami realizované riadené vetranie spojené s rekuperáciou je rozhodne tým najideálnejším riešením.

Výnimkou nie je ani vetranie továrne, zachytávanie ťažkých kovov a nežiadúcich látok v ovzduší cez systém uhlíkovej filtrácie.

Cielime na vysokú životnosť, kvalitné zhotovenie a následnú pravidelnú údržbu.

Antibakteriálne vzduchotechnické potrubie na mieru

Riadené komplexné vetranie s rekuperáciou realizujeme cez AHU jednotky vyrábané na mieru.

Naše vzduchotechnické potrubie má certifikované antibakteriálne a antistatické vlastnosti. Potrubie použiteľné v poteroch podláh, železobetónovom strope, v stropných podhľadoch či pod sadrokartónom alebo iným stavebným riešením.