Prečo si vybrať firmu Haton

  • 11 novembra, 2018
  • Chladenie a kúrenie, Zo zákulisia Haton
Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a odlíšiť sa od konkurencie, aby sme čo najviac vyhoveli naším zákazníkom. Zákazník je u nás vždy na prvom mieste a preto chceme aby Vaša skúsenosť s nami bola príjemná. V rámci zlepšovania zákazníckeho servisu sme sa rozhodli vybrať štyri prednosti firmy Haton, ktoré si v tomto článku priblížime.

Individuálny prístup - prepracovaná cenová ponuka

 

Firma Haton

Veríme v individuálny prístup k zákazníkom a preto si dávame záležať na naceňovaní systému. Každá cenová ponuka od nás je dôkladne vypracovaná podľa Vášho pôdorysu nehnuteľnosti. Pre celý systém vypočítame presné hodnoty toku vzduchu, rýchlosti vzduchu a tlakovej straty, čím vieme už v prvom štádiu predísť možným chybám a nedostatkom systému. Samozrejme sa už od prvého kontaktu s Vami snažíme konzultovať každý detail stavby aby bola cenová ponuka čo najpresnejšia.

 

 

Sme transparentní a preto v svojej cenovej ponuke od nás nájdete všetok montážny materiál vypísaný položkovite. Tak isto v cenovej ponuke Haton budete mať vypísané nulové položky k niektorým službám či materiálom, aby ste vopred vedeli koľko stoja ďalšie nami ponúkané služby. Medzi takéto položky patria napríklad vŕtacie práce s jadrovou vŕtačkou, alebo doplnkové príslušenstvo k rekuperačnej jednotke.

Firemná filozófia - Over Size

 

 

Pri navrhovaní a vyhotovovaní systému vetrania sa riadime filozofiou „Over-size“, čo v preklade znamená „nadrozmerný“. Ide o ideológiu, pri ktorej sa systém mierne naddimenzuje, čím sa zaručí dokonalý chod vetrania bez hluku a tlakových strát. Systém bude fungovať sto percentne, s veľmi nízkou tlakovou stratou a obyvatelia nebudú pociťovať žiadne nepríjemné fúkanie. Vďaka nízkej tlakovej strate môžte v systéme vetrania použiť rekuperačnú jednotku, ktorá bude fungovať na oveľa nižších otáčkach, čím minimalizujete náklady na energiu a zabezpečíte veľmi tichý chod celého systému.

Kvalitná a rýchla montáž

 

 

Vetranie s rekuperáciou montujú vždy minimálne dvaja montážnici, ktorí majú za sebou množstvo montáží. Pravidelne sa zúčastňujú školení, kde naberajú poznatky o nových produktoch a metódach v oblasti vetrania.