Voľná pracovná pozícia

TZB montážnik (Vzduchár/Chladiar/Vodár/Kúrenár)

Náplň práce

Vykonávanie montáži a servisov vzduchotechniky vrátane rozvodov vzduchu, a montáže iného TZB. Montáže vykonávané po celom Slovensku.

Práca zahŕňa: montáž vzduchotechnických rozvodov rôzneho druhu, montáž vzduchotechnických jednotiek. Servisovanie a čistenie zariadení VZT.

Osobnostné predpoklady a požiadavky

Skúsenosti s montovaním a servisovaním vzduchotechniky, alebo klimatizácii, prípadne skúsenosti s vodárenskými/kurenárskymi prácami, alebo iným TZB. Alebo skúsenosti s inými montážnými prácami (na naše montážne postupy zaučíme).

Požiadavky na zamestnanca

Sredoškolské vzdelanie s maturitou
Stredoškolské vzdelanie bez maturity
Vodičský preukaz B
Ochota pracovať po celom Slovensku

Čo ponúkame

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer
Živnosť

Miesto práce

Sídlo firmy: Záborské, Prešov
Montáže po celom Slovensku

Ponúkaný plat

od 4,50eur / netto/ v čistom
Podľa skúsenosti plat rastie

Iné výhody

Sme inovatívna firma pracujúca s modernými technológiami v oblasti technického zabezpečenia budov. Neustále sa školíme v rámci nášho odvetia, či už v novinkách na trhu, alebo v nových pracovných postupoch.
Mladý tím ľudí
Práca s moderným a kvalitným náradím
Firemné team-building aktivity
Možnosť rásť s firmou

Možný termín nástupu

Ihneď

V prípade záujmu nás kontaktujte

E-mail: haton@haton.sk

Tel. číslo: 0949 767 898