Dokonalá dezinfekcia vzduchu

od mikróbov a baktérií

Bežná filtrácia častíc prachu a peľu sa dá doplniť aj o dezinfekčné systémy.

Vzduchotechnický systém vie zabezpečiť dokonale čistý vzduch bez baktérií vďaka použitiu UV lampy. Takáto filtrácia vie vzduch zbaviť až 99% baktérií.

Chladenie

komerčného, či obytného priestoru

Kúrenie

Distribúcia teplého vzduchu

Zvlhčovanie

Presná vlhkosť vzduchu

Vetranie

Dôkladná výmena vzduchu v priestore

Filtrácia vzduchu môže byť navrhnutá v rôznych stupňoch účinnosti v závislosti od požiadaviek.

Systém filtrovania vzduchu v systéme sa dá doplniť o nadštandardné filtre vyššej hustoty (HEPA filter), ktoré dokážu zachytiť aj tie najmenšie častice. Proti pachové uhlíkové filtre dokážu filtrovať z privádzaného vzduchu nežiadúce pachy.

Pre najnáročnejších klientov ponúkame ošetrenie celého systému nezávadným bioaktívnym prípravkom na báze enzýmov. Tieto prípravky odbúravajú biofilm z povrchu vzduchotechnickej jednotky, či potrubia, a zabraňujú šíreniu baktérií, húb a mikroorganizmov.

Ponúkame unikátny spôsob filtrovania vonkajšieho vzduchu ktorý je privádzaný do miestnosti za pomoci uhlíkových filtorv. Touto filtráciou sa vzduch zbaví nie len pachov ale aj škodlivých mikro častíc ktoré sa vo vzduchu nachádzajú. Vďaka možnosti rozšíriť filtráciu o doplnkové filtre PM10 alebo PM2.5 dokážeme odfiltrovať zo vzduchu aj zdraviu škodlivé znečistenie ovzdušia z dopravy s účinnosťou až 99,5%. Filtračné komory preto pomáhajú privádzať čistejší a výrazne zdravší vzduch do Vašich priestorov.

Nechajte si bezplatne naceniť systém rekuperácie